Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Próbáltad már drogot?

Próbáltad már drogot?

Figyelt kérdés

na szal lenne pár kérdésem:

1.Próbátad már a drogot?

2.Tervezed hogy kipróbálod?

3.Ha rendszeresen csinálod,akkor pontosan hány éve,hónapja?

4.Mi a véleményed a fűről?


2009. jún. 9. 17:46
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

neked a fű mióta drog?:?

a fűnek egészen más hatása van mint a szintetikus drogoknak-.-"

2009. jún. 10. 23:16
 12/32 anonim ***** válasza:
80%

tegnap 23:16

Miért, szerinted mi vaníliáspuding? De igazad van, nem drog, hanem kábítószer.

2009. jún. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
63%
szdsz forever. hülye barmok.
2009. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%

ma 08:55

Akad itt elég sok sajnos!

2009. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
65%
11:02 elég nagy baj...
2009. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
34%

Olvasom a kommenteket és tökre azt szűrtem le hogy aki drogozik az még büszke is rá!Ez tiszta szánalmas!

Nem attól vagy menö ha drogozol,hanem ha nemet mondasz a káros dolgokra!/Mark w./

2011. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
42%

az igazi gáz az h 17 éves lány már 3-4 alkalommal heroinnal is élt itt van a baj... rohadt ribancok....

a fü nem tré ellenben hernyósok dögöljetek!!

2011. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
37%
Én alig múltam 16 éves, mikor először füveztem. Szerelem volt első látásra. Annál jobb élményt el sem tudok képzelni. Most épp 1 hete leálltam, mert elszívtam az összes pénzemet, de ha ismét összegyűjtök 10-et akkor megint szívok 1 hétig :P 18/F
2011. ápr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Én eddig amilyen drogokat próbáltam.

Cigi: 1 évig cigiztem, de rá jöttem hogy szart se ér és leszoktam róla, mostanság csak nagyon ritkán cigizek, esetleg bálokba vagy ha úgy van kedvem. Szerintem értelmetlen hülyeség a cigi, 1 év alatt semmi jót nem nyújtott, max néha kicsit lenyugtat.

Alkohol: Néha szoktam, komolyabb részegségek ritkán vannak és nem is szeretem, nem az Én világom a részegség, max a spiccesség. Az még elmegy mert jó kedvem van tőle. Kis mértékben nem olyan gáz. Sör kivételesen jó. De ahol élek sok az alkoholista és ismerem a káros hatásait így lényegébe elítélem. Én nyugodt ember vagyok, nem akarnék alkohol hatására állatkodni. :D

Kávé: Nem szeretem, undorító az íze nekem, régen capuchinoztam, az fincsi sok cukorral de Én tea párti vagyok, nekem jobban bejön, lenyugtat és ébren tart.

Fű: Eddig háromszor csináltam, abból 1 szart se ért, 2 viszont nagyon jó volt. Ennek tervezem a jövőbeni használatát. ÉS egyet értek, legalizálni kellene, sokkal jobb lenne mint ha részeg állatok törnének be kirakatokat meg vernék agyon a feleségüket gyerekeiket. Inkább betépve halgassanak kis Bob Marley-t vagy Copy Con-t.

Salvia: Imádom, eddig kb 4x csináltam de nekem nagyon bejött ez a pszichedelikus hatás. Azóta más lettem, jobban figyelek a körülöttem lévőkre, komolyabb a gondolkodásom. Mostanában ezek amik inkább érdekelnek, amik segítenek megtalálni belső önmagadat, kinyítják a tudatodat, egy új világot mutatnak be. Ezt is tervezem a jövőre.

Második kérdésre.:

Tervezem a kipróbálását a légyölő galócának, LSD-nek, meszkalin kaktusznak, kék hajnalkának, hawaii törperózsának, varázsgombának meg más pszichedelikumoknak, persze amik nem károsak, már mint alkoholnál kevésbé károsak.

Harmadik kérdésre:

Nem rendszeresen csinálom mível olyanokat próbáltam eddig és így is fog maradni ami fizikai függőséget nem okoz. Vagy is csak azokat próbáltam eddig (( cigit, kávét, alkoholt leszámítva)). Alkalmak amikor a set setting megfelelő rá és eltudok mélyedni a gondolataimba.

Negyedik kérdésre:

Sok róla a hamis feltevés, meg a hasonlók, miközben egy szinte ártalmatlan növényről van szó (( már ha még mindig a cannabisról beszélünk és nem a gyepről )) Csak az a baj hogy a Magyar politika meg a konzervatív felfogás miatt ez nem egy hamar fog tudatosulni az emberekbe.


Kábé ennyi, remélem sikerült választ adnom a kérdésedre.


16,8 / F

2011. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon próbálnám ki, max a füvet, de azt már haverommal tervbe is vettük, hogy mikor kezdődik a nyári szünet első nap kipróbáljuk, de nem tudom még mi lesz :D. Am engem inkább a csempészet vonzz, nagyon izgalmas lehet, de tényleg, nem azt mondom, hogy elvállalnám, csak izgat a dolog.

15F

2011. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!