Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Próbáltad már drogot?

Próbáltad már drogot?

Figyelt kérdés

na szal lenne pár kérdésem:

1.Próbátad már a drogot?

2.Tervezed hogy kipróbálod?

3.Ha rendszeresen csinálod,akkor pontosan hány éve,hónapja?

4.Mi a véleményed a fűről?


2009. jún. 9. 17:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
29%

"Salvia: Imádom, eddig kb 4x csináltam de nekem nagyon bejött ez a pszichedelikus hatás. Azóta más lettem, jobban figyelek a körülöttem lévőkre, komolyabb a gondolkodásom. Mostanában ezek amik inkább érdekelnek, amik segítenek megtalálni belső önmagadat, kinyítják a tudatodat, egy új világot mutatnak be. Ezt is tervezem a jövőre. "



Az ilyen -nagyokos fäszfejekkel azt csinálnám, hogy kibelezném őket és annál fogva akasztanám őket fel. Gyűlölöm ezeket a meg nem értett mélylelkű drogos zseniket, akik azt hiszik, hogy azért, mert kipróbáltak ilyen ocsmány szarokat, és "megjárták az élet kemény, rögös útjait", hihetetlen nagy belső bölcsességre tettek szert és valami gurunak képzelik magukat. Gyenge fäszok, akik mennek a fiatalság kifordult divatjai után, tipikus igénytelen suttyók, akikben annyi önkontroll nincs, hogy a saját maguk iránti tiszteletből ne próbálják ki ezeket a szarságokat. Jó lázadni a drogprevenciós néni meg a csúnya felnőttek ellen, akik azért tiltanak el ezektől, mert nem értik, milyen király, ugye? Én meg egy a te fajtád által "strébernek" nevezett kutató szellemű gyerek vagyok, aki úgy éri el a tudást, hogy tanul és valóban értékes lesz, és nem a szar drogjaitól kapott nagy bölcsességével villog.


További szép napot, remélem egyszer megjön az eszed.


19/f

2011. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző!


Ne offolj. A kérdés az volt próbáltál már-e drogot, és nem az hogy milyen magasságokban vagy képes káromkodni illetve szitkozódni. Ha nem érdekel ne csináld. Eléggé megkeseredett ember lehetsz ha valaki mást szivesen kibeleznél. Nem irigyellek őszintén szólva, remélem egyszer megjön az eszed. üdv

2011. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!