Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Próbáltad már drogot?

Próbáltad már drogot?

Figyelt kérdés

na szal lenne pár kérdésem:

1.Próbátad már a drogot?

2.Tervezed hogy kipróbálod?

3.Ha rendszeresen csinálod,akkor pontosan hány éve,hónapja?

4.Mi a véleményed a fűről?


2009. jún. 9. 17:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
37%

1-Próbáltam már : kokó,kati,White widow,fű,herbál,maris,sebbenzin,töltőgáz xĐĐ,bogyók,és még sok apró szarságot :D


2-Tervezem hogy kipróbálok minden pszilocibint gondolok itt az LSD-re,varázsgombára,meszkalinra(korong),adrenochrome-ra,hajnira és még ami van :3


3-Rendszeresen csak füvet tolok 3 éve,meg 2 hónapja herbálozok.A többit csak alkalmanként kiprógálgatom.


4- A FÜVET LEGALIZÁLNI KELL SŐT AZ ÖSSZES DROGOT MERT !!!-először mindet gyógyszerként alkalmazták,és mértékkel nem károsak MÉRTÉKKEL!!!!tudni kell mi a mérték minden fajtából pl.herkázni 2-3 évben 1x maximum :) peace

2011. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
45%

Csak az a baj, hogy az emberek hajlamosak tulzásokba esni. Ha legalizálják az összes drogot kívánságod szerint, az nem lenne éppen kifizetődő...

Végül is hulljon a férgese...

2011. máj. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
49%

Jajj ez a gondolkodás -.-

Igen az emberek túlzásokba esnek ez tény,de akkor is minden embernek joga van azt a szert tolni amihez kedve támad.

szerintem.

és a legális drogokkal mi a helyzet?? ott is hulljon a férgese?? tuti hogy cigizel ami 4x károsabb mint a fű csak hogy tudd okoska JA és nem oltogatni kéne a másikat hanem a kérdésre válaszolni -.-

2011. máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

én igazából azt utálom a drogokban, hogy sokan tukmálják, nem pedig azt hogy élnek vele. most tőlem bárki tolhat bármit, az ő baja lesz, csak rám ne tukmálja. sajnos sokszor tapasztaltam ilyet, ezért utáltam meg. egyébként meg nem cigizek, csak hogy tudd okoska, éppen azért, amit leírtál, és még csak nem is kávézok. az egyetleg drog amivel élek, az néhanapján az alkohol, de azt se hányásig! szóval, ha én drogot fogyasztok(az csak is alkohol lehet), akkor is tudom tartani a mértéket.


"és a legális drogokkal mi a helyzet?? ott is hulljon a férgese??" aki nem tudja tartani a mértéket, alkoholista lesz, elissza az agyát stb, vagy aki cigizés miatt összeszed szájrákot, vagy tüdőrákot, vagy amit még összelehet, az tőlem hulljon a francba.

am meg nem oltogatok senkit, csak leírtam én is a véleményemet, amiben szerintem fellelhető a kérdésre a válasz is :)

2011. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

1.nem

2.igen.ugy vagyok vele hogy mindent kiszeretnék probálni az életben.

14/L

2011. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 shelli válasza:

1 igen

2 igen

3 6-7 éve

4 az a legrosszabb

2011. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
nagyon tudatlanok akik itt irogatjak hogy AZ NEM DROG AZ KABITOSZER.. eloszor is orvosok mondjak hogy a kabitoszer nem helyes kifejezes pl a metamfetamin vagy a hasonlo hatast kivalto anyagokra csak tevesen terjedt el a megnevezese :)
2011. júl. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

1. Canabis (Male, Female), Hashish, Mariska, Extasy

2. Hát, többire nemnagyon vagyok kiváncsi

3. Csak bulikban, de a mérték mindig fontos. Szerintem mindenki tudja, hogy nagyon nemjó egy jó buliba kiütni magad teljesen.

4. Hát..Szédülés, Haluzás, Összevissza beszélés. Nekem bejött, de nemlenne annyira jó ha legalizálnák mindet. Legfeljebb egy gyengébbet, azt is drágán:)

2011. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
3 kb 2 eve de nem rendszeresen
2011. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

1. alkohol, csoki, kávé, nikotin, fű, tea, aszpirin

2. gomba, meszka, lsd.

az ilyen felpörgetős dolgok nem igazán vonzanak pl. kokó, eki, rush, csupán a pszichedelikumok.

hernyóról hallottam hogy a legjobb de annak igen súlyos lehet az ára, meg nem érzem igazán vonzónak. bódulni amúgy sem nagyon szeretek, inkább ha az agyam pörög az a jó :)

3. néha iszom, néha szívok, dohányzok, teát ritkán, kávét nem igazán kedvelem, a csoki az jó, a fejfájást inkább leszarom nem szokásom gyógyszerezni magam csak egyszer-egyszer

4. a fű az jó dolog, csak tudni kell mikor és mennyit szabad. ha szar a kedved persze hogy szarul fogod magad érezni, ha jó a hangulat jó a végkifejlet :)


Ui: a drog rossz. ne drogozz. értem?

2011. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!