Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem vagyok képes enni, mitől...

Nem vagyok képes enni, mitől lehet ez?!

Figyelt kérdés
Pár napja erősödött nagyon fel, de tart már egy kis ideje. Először csak kajálások után lettem rosszul, hányinger, meg ilyenek, most már úgy jelentkezik, h megcsinálom a kaját (figyelek rá, h egészséges kaja legyen, mert gyenge a gyomrom) és mielőtt elkezdeném enni, olyan hányingerem van... nem értem. Aztán rászánom magam, h mégis egyek, és alig bírok legyűrni a torkomon egy darab zsömlét. Mitől lehet ez? Nagyon zavar, most is olyan hányingerem van, hogy ihaj.

2012. márc. 8. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétféle oka lehet, vagy fizikai, esetleg valami vírus munkál benned, vagy pszichés. Olyan, mintha fóbiád lenne az ételtől.
2012. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fóbia? Na de mitől lehet ez? Mitől alakulhat ki egy ilyen? És mit lehet tenni ilyen esetben? Köszönöm a válaszodat.
2012. márc. 8. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy ideges,nem stresszelsz? Mert nekem egy az egyben ez volt a gondom tavaly, a stressz miatt elment az étvágyam.Az a baj,hogy egy idő után az agyad rááll erre az állapotra,és hiába lennél éhes, tudattalanul is eszedbe jut a kajáról a hányinger. Próbálj meg kicsit kikapcsolni,hátha az segít majd. És ne "gyűrj" le semmit a torkodon,mert felesleges! Attól jobb nem lesz. Próbálj meg inkább sokszor kis adagot megenni,egy-két falat... és B6 vitamin! Csodaszer. Magne B6 pláne... nekem nagyon sokat segített!
2012. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

háát, igaz ami igaz, elég sok mindenen stresszelek, pedig tudom, h nem kéne. és tényleg úgy volt este is, h nem ettem már vagy hat órája, elkezdtem készíteni a szendót (sonka és uborka volt benne) és mire elkészült, úgy elkapott a hányinger, de mivel majd éhenhaltam, legyűrtem, de elég necces volt. :/

na ezt a B6-ot akkor megjegyzem. egyébként reggel lementem az orvoshoz, és azt mondta, vallszeg a petefészkemmel van valami bibi. (mert alhas szokott fájni főleg). nemtom, de nem akarok ott semmi parát, volt már cisztám is ott, szerencsére fleszívódott, de ha családot akarok majd alapítani, nem akarok ilyen parákat. tiszta durva, hogy ettől félek, pedig még csak 21 vagyok....

2012. márc. 9. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!