Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy nem nagyon...

Miért van az, hogy nem nagyon érzek éhséget? Van úgy, hogy napokig képes vagyok nem enni. Egyszerűen nem kívánok enni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Beteg vagy! Fordulj orvoshoz kérlek, mert egyre súlyosabb lesz és végül a nem evéstől a szív izmodat is lebontod és szívrohamban meghalsz! Ez nem, VICC!!!!!!!
2010. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyan ez vagyok...

tegnap egész nap csak egy pohár teát ittam és nem vagyok éhes.

Általában csak azért eszek hogy fel ne dobjam a talpam nem azért mert éppen éhes vagyok.

2010. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sovány vagy?
2010. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok már 6 hónapja.Csak nekem állandó émelygésem is van meg ilyenek..
2010. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vitamin hiányotok van, ha a gyomrotokkal nincs baj! Szedjetek c vitamint és vasban gazdag táplálékot és garantált az étvágy.EWgyébként a kedélybetegség,magány,gyász is okozhatja.
2010. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!