Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha időnként a...

Nagyon gáz ha időnként a csapba pisilek?

Figyelt kérdés

egyetemista vagyok és egy szobát bérelek egy családnál. Az én szintemen nincs wc, csak följebb, ahova egy nem fűtött folyosón kell felmenni. Van h este rám jön és a csapba pisilek, ami viszont van a szobámban. Tudom h igénytelen, szerintetek nagyon gusztustalan vagyok?

22L


2012. márc. 9. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az tény hogy igénytelen, de mivel ha nincs a közeledben wc így néha hasznos ha utána rendesen leöblíted persze. Én ezt elég nehezen nézem ki egy lányból.
2012. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
hát ha utána meg felveszed onnan a fogkrémet, ha leesik...szerintem ezt ne hangoztasd...igen, gáz, de ha csak a tiéd a mosdó azt csinálsz, amit akarsz
2012. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A csapba azért nem igen menne, esetleg a mosdóba. :)

Mondjuk egy lány esetében az is szórakoztató látvány lehet. :))

2012. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sok pasit ismerek, akik az árbócossal is oda pisilnek.
2012. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Láttam egy jobb ötletet: egy üres tejfölös pohár, alátart, kiönteni mosdóba, kiöblít. Ezt akár diszkréten is meg lehet oldani.

Mert a fentebb említett megoldás valóban nem egy ötletesebbnek tűnik.

2012. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem lenne a közelben wc, akkor én is megtenném, maximum minden alkalommal alaposan lefertőtleníteném. De könyörgöm, van wc! Nem fűtött folyosó? Húha!


Ez nem szimpla igénytelenség, hanem igénytelen lustaság.


24/L

2012. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2012. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én abból a mosdóból sem veszem fel a fogkrémet, amelyikbe nem pisil senki, de mindegy. Hogy a kérdésre válaszoljak, nekem ez gusztustalan, de lényegtelen, ne hangoztasd, te dolgod mit csinálsz a saját szobádban. Én meg más gusztustalan dolgokat csinálok néha, pl. nem viszem ki az ételmaradékos tányért, ha bejön valaki akkor csak gyorsan eldugom a párna alá... tudom hogy az, de senkinek semmi köze hozzá. Nem kell ilyesmivel foglalkozni szerintem, hogy ki mit tart gusztustalannak, pláne hogy egyedül laksz abban a szobában. (Bár érdekesnek tartom hogy a szobádban van mosdó. Fürdőszoba volt régebben, vagy mi?) 20N
2012. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Uh,ez nem semmi.Ez kb olyan,mintha a wc-ben mosnál kezet.De ha nem tudnám máshogy megoldani,én is így tennék,nem mászkálnék az éjszaka közepén kilométereket a wc-ig.
2012. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csak az a furcsa,hogy hogy oldod meg?:O
2012. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!