Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha időnként a...

Nagyon gáz ha időnként a csapba pisilek?

Figyelt kérdés

egyetemista vagyok és egy szobát bérelek egy családnál. Az én szintemen nincs wc, csak följebb, ahova egy nem fűtött folyosón kell felmenni. Van h este rám jön és a csapba pisilek, ami viszont van a szobámban. Tudom h igénytelen, szerintetek nagyon gusztustalan vagyok?

22L


2012. márc. 9. 18:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

ma 19:07 vagyok. Miért vagyok vajh' lepontozva?

Nem a véleményemet kellett megmondani?


Ja, gáz, hogy egy 22 éves lány a csapba pisil, de akkor nem szóltam. Szerintem hányj a falra (lehetőleg borsót), szarj a küszöbre, mosakodj a szennyvízcsatornába, nekem aztán mindegy.

2012. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ez nagyon jó. Hát a kagylót azért rakják olyan magasra amelyet még el érsz. Elnézést , de nevetek közben.
2012. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
én a helyedben erről mélyen hallgatnék.miért is írtad ki nem értem ha te magad is gusztustalannak tartod már meg is válaszoltad a kérdést.
2012. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Na de egy lány ezt , hogyan teszi??
2012. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz, hogy nehogy leszakadjon egyszer majd a mosdó!
2012. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kacsa? Katéter?
2012. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Hogyan pisil egy lány a kagylóba??

Na ezt oszd meg társaiddal is, hátha kedvük támad rá.

2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igénytelen, de ha kell, akkor kell! A vizelet normál esetben meg steril, tehát csak amiatt nem kell fertőtleníteni!
2012. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Erősen kétlem, hogy ez a kérdés valódi lenne, egyrészt, mint sokan kétségbe vonták a kivitelezést, de mellé egy 22 éves nőről ezt nem tudom elhinni, hogy ilyen szinten van. Vagy csak gratulálni tudok, hogy a jövőben te fogos képviselni az egyetemet végzett értelmiséget:D


Igen, gusztustalan vagy.

2012. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!