Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt már vastagbél...

Akinek volt már vastagbél gyulladása, hurutja, milyen tünetei voltak, és meddig tartott amíg meggyógyult?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont most gyógyultam ki egy bélhurutból! :S 2011. márciusában elkezdett menni a hasam, csak úgy mindenfelé ok nélkül, semmi nem akarta meg fogni a hasmenésemet, de egyébként nem fájt meg semmi. A háziorvos beküldött a gasztrora, mondván biztos ételallergia (amúgy tejcukor érzékeny vagyok, de erről tudtam és tartom a laktóz mentes diétát). A gasztron a doki ezekre tippelt: IBS, IBD, Chron, lisztérzékenység...küldött tükrözésekre de se gyógyszert nem kaptam és a vizsgálatok között is több hónapos szünetek voltak, mert hosszú a várólista. A végén a háziorvosom elküldött a fertőzőre és ott vettek le vért, abból derült ki, hogy csirkehústól lettem beteg (yersinia baktérium okozott bélhurotot). Kaptam rá gyógyszert és 2 hét alatt meggyógyultam!

22/N

2012. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, nekem az oldalam is szúródik, nekem hasfogót, meg "hashajtó " jellegű gyógyszert is írtak ki..meg hogy vigyázzak a kajával...kb 4 hete tart...
2012. márc. 11. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot nem kaptál? Nekem az segített.
2012. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem..normafloret kaptam csak
2012. márc. 11. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem cifrant adtak meg persze én is szedtem a normalfore-t
2012. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 12. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem azért tudtam vmit segíteni! :)
2012. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!