Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebből mennyire lehetek beteg?...

Ebből mennyire lehetek beteg? (szóval itt most a pszichés meg a fizikai dolgok elég rendesen összejátszanak) Többi lent

Figyelt kérdés
Mi lesz akk ha 5°Cokban bőrkabátban mászkálok alig eszek napközbe azaz nincs étvágyam (max 2 szenyó) nem alszom ki magam rendesen és stresszelek a suli ill a magánélet miatt?
2012. márc. 10. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
öltözz fel rendesen,vegyél alá vastag pulcsit, és pihend ki magad és egyél.ha elkezdesz sportolni,akár otthon is nyugodtan megjön az étvágyad és edzettebb leszel.
2012. márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy kicsit most érdektelen vagy úgy mindennel, ami körülötted zajlik a világban, és annyira lefoglalnak a saját gondjaid, hogy nem is nagyon foglalkozol mással, ha nem muszály..jól látom?Nekem ez jött le az írásodból.

Ismerős ez a helyzet, velem is így volt sokáig, a problémáim zöme most sem oldódott meg,de változtattam sokat az életfelfogásomon, ez leginkább annak köszönhető, hoyg találtam egy új hobbit, amit nagyon megszerettem..ezt neked is ajánlom..keress valamit, ami kicsit eltereli a gondolataidat!

Amiket pedig magaddal csinálsz: hogy nem eszel , fogysz, erőtlenebb leszel.

egyre jobb idő van, szóval már mások is mászkálnak bőrkabátban, attól tűdőgyuszit már nem fogsz kapni, de még megfázhat.

Amúgy mennyi idős vagy, fiú/lány?

És mik ezek a pszichés dolgok?

csak nyugi, mindig lesz ám valahogy!

:)

2012. márc. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ettől legyengül az immunrendszered, és akkor leszel beteg, amikor a legkevésbé számítasz rá és amikor a legrosszabbkor jön...



A hobbit én is javasolnám. Sokakat látok, hogy érdekli őket valami, amiről szívesen beszélgetnek, de szabadidejükben mégsem foglalkoznak vele. Miért?

A hobbi kikapcsol, műveltet, tudsz segíteni másoknak vagy szimplán csak jobb világot tervezni magadban. :)

Engem pl. érdekel a parkosítás, hogyan lehet zöldebb várost építeni, a közlekedés fejlesztése stb, ezért majd belevágok egy saját város megtervezésébe. :)


Sportolj valamit!

Szerintem menj el az uszodába, ússz és utána szaunázz is!

2012. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!