Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek suliba? Nagyon beteg...

Elmenjek suliba? Nagyon beteg vagyok (. )?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a torkom, alig tudok beszélni. Most iszom éppen a 2. kancsó teát. Anyukám azt mondta, ha nem megyek el suliba, költözhetek el itthonról. :(

Szerintem hagy döntsem már el én, hiszen mindjárt 18 éves leszek. Amúgy muszáj jobban lennem, mert vasárnap már kosármeccsem van.

Szerintetek ?


17/f


2012. febr. 23. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyud mondjon, amit akar, ki nem tehet míg 18 nem leszel, és ha tényleg rosszul vagy, maradj csak otthon.
2012. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Költözz el!!!! Milyen anyukád van neked??? Téged adoptáltak ,vagy mostoha gyerek vagy?? Velük bánnak így a szülők!
2012. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint dobáloznak itt az észlények a "költözz el!" mondattal. Na de egy 17 éves gyerek hova költözzön, te nagyon értelmes? -.-
2012. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második: Szerintem csak viccel, nem gondolja komolyan ;) Amúgy nagyon jó anyum van, csak érzékeny a hiányzásokra.
2012. febr. 23. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem lázasodsz be reggelig menj el a suliba,de szerintem itt orvosi beavatkozás szükséges,mivel lehet akár mandulagyulladásod amelyről a genny eljuthat a szívedbe is.ez a link csak ilusztráció extrem.puruttya.hu
2012. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha beteg vagy a suli sem fontos, viszont kosármeccs sem. Aki kosarazni tud, az néhány órát kibír az iskolában is. Anno én is kosárlabdáztam, de nálunk is ez a szabály élt. Azt SOHA nem engedték meg a szüleim, hogy az iskolát hanyagoljam a kosár miatt, viszont te most azt tennéd! :)

Ha nem egy életbevágóan fontos meccs, akkor nyugodtan hagyd ki azt is. Mond meg anyukádnak, hogy bemész első három órára, utána pedig elmész dokihoz. Vagy suli után, attól függ hogy rendel.

2012. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ne teát igyál csak,hanem gyógyszer,neocitran,coldrex,köptető


ha annyira beteg vagy,akkor abból nem lesz vasárnap meccs


17 évesen gondolkodhatnál

2012. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beülni a padba nem bírsz, akkor két nap múlva, hogy bírnál már szaladgálni a pályán? Ha iskolába nem mégy, meccsre se menj. Gondlom anyád is úgy van vele, hogy annyira azért csak nem vagy beteg, ha kosarazni úgy is elbírsz még menni.
2012. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! :)


Szerintem itthon maradok, és hétfőn újult erővel fogok tanulni. Köszi. :)

2012. febr. 23. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!