Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férjemnek foltokban hullik...

A férjemnek foltokban hullik a haja és egész nap folyik az orra. Mitől lehet? Tapasztalt valaki ilyet? Minden vizsgálaton túl vagyunk, nem találtak semmit!

Figyelt kérdés
(arcüreg röntgen és CT, fogászat (panoráma röntgen is), EKG, tüdőszűrés, bőrgyógyász, allergia vizsgálat, fül-orr-gégészet, természetgyógyász, vérvétel)
2012. márc. 12. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindezekre a vizsgálatokra nem mentem volna el a helyetekben. Inkább egy elektroszomatográfiás vizsgálatra, ami sejtszinten megtalálja, hol borul fel a savbázis egyensúly.


Mitől lehet? Valami nincs rendben a szervezetével. Az egészség 6 alappillére:

-friss levegő;

-megfelelő táplálkozás;

-elegendő tiszta víz;

-mozgás;

-pszichés helyzet;

-genetika.

Nem vagyok szakértő, csak az az orvos, akitől ezeket tanultam.

Lehet, hogy van sejtésetek, melyikkel lehet a gond. Remélhetőleg nem genetikai probléma van a háttérben, azon nehéz életmódváltással segíteni. Laikusként azt írnám, hogy kezdje el enni a férjed a Nutrilite "Naponta" multivitaminját, és az új Biotin + C vitamint, amit szinte erre a problémára találtak ki, és ha véletlenül nem javul látványosan a helyzet 1 hónapon belül, akkor érdemes elmennetek egy elektroszomatográfiás vizsgálatra.

2012. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez veszettség
2012. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első! Hol lehet kapni Biotint? Gyógyszertár? Gyógynövény bolt? Nem találtam az interneten! Amit írtál vizsgálat, az az, hogy ilyen rézcső félét kell fogni és ráállni valamire? Mert olyan vizsgálaton is volt, de nem tudta pontosabban elmondani! Akkor teákat kellett innia, egy kicsit javult a helyzet, de most megint rosszabb lett! Ja, meg akkor kapott akupunktúrás kezelést is.
2012. márc. 12. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ha itt válaszolok a 11:49-es kérdéseidre, azzal könnyen lehet, hogy megsértek valamit az oldal szabályzatából. Ha komolyan érdekelnek a részletek, írj privit, és akkor szivesen válaszolok.
2012. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!