Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit vizsgál az üzemorvos?

Mit vizsgál az üzemorvos?

Figyelt kérdés
Diákmunkára jelentkeztem. Holnap megyek üzemorvoshoz. Milyen vizsgálatokra számítsak?
2012. márc. 12. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Azt nem tudom, h diákmunkánál mit vizsgál, de nálunk mindig a szemet (olvasd el a táblán a betűket, ismerd fel a sok színes pontokból a számokat), a fület(ad egy fülhallgatót és azt az oldali kezed kell feltenni, amelyik oldalon hallasz vmit), meghallgatja a mellkast, megkérdezi milyen betegségeid voltak(ha még nem találkoztatok), kb.ennyi.
2012. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnézi, milyen munkát fogsz végezni, ennek alapján vizsgál, de a vérnyomást mindig ellenőrzi, meghallgat sztetoszkóppal, táblát kell olvasni, megkérdi hány kiló vagy és hány centi.
2012. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A héten voltam én is: vérnyomás, EKG.

Rákérdez az allergiára, illetve előző betegségekre, öröklött dolgokra... Semmi extra.

2012. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 12. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!