Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Refluxból tényleg lehetetlen...

Refluxból tényleg lehetetlen kigyógyúlni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 21:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, köszi. De én nem is értem, nem is érzem, hogy savam lenne. Néha kaja után ha lehajolok, akkor jön fel az étel, de savat soha, vagy csak nagyon ritkán éreztem, pedig a tükrözés kimutatta. Igazából ami nagyon rossz, hogy citrusféléket nem ehetek, ihatok. Régen szoktam facsarni grapfruitot és paradicsomlevet (?), hát mindkettőtől majdnem elájultam, pedig csak egy kortyot ittam.
2012. márc. 13. 18:10
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Az "atipikus tünetek" miatt nem gondol az ember a refluxra. A szövődményei sokszor ijesztőek. Nálam infarktusra gyanakodtak az 1 hét alatt elfogyasztott "6 üveg házi baracklekvár után."

Diétáztam, fogytam, "elmúlt." Figyelni kell jobban emiatt magunkra ez biztos.

2012. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nekm is voltak szívproblémáim, elmentem kivizsgálásra, csináltak EKG-t és semmi baja a szivemnek.

Köszi a linket, holnap elolvasom.

2012. márc. 13. 21:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam is csináltak, mint kiderült nem szíveredetűek voltak a panaszok, teljesen jó lett a kardiológiai leletem.:)
2012. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!