Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb mennyi ideig tart kigyógyul...

Kb mennyi ideig tart kigyógyulni a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés

(persze orvosi segítséggel)Tudom, hogy minden eset más és más, de úgy nagyjából..

Gyógyszerek nélkül is hathat a kezelés?


2011. ápr. 11. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon. és furcsa lehet, de legfrisebb kutatások azt mutatják, hogy az antidepresszánsok a pánikbetegségekben is tökéletesen működnek, tehát gyógyszer nélkül meg se próbáld, továbbá én pszichoterápiát javasolnék neked, túl azon, hogy átesel a szokásos receptírósdi orvoson ... hidd el, segíthet, de csak rajtad múlik minden
2011. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
HÜLYESÉG! Igenis meg lehet gyógyulni gyógyszerek nélkül! Kb 4 éve vagyok pánikbeteg (25 éves lány vagyok). Többféle antidepit, meg orvost is próbáltam már. Nem segített! Az egyik gyógyszertől rosszabbul lettem mint voltam. Ekkor döntöttem el, hogy befejeztem, meg fogok gyógyulni, meg kell gyógyulnom gyógyszerek nélkül is! A doki az én esetemben gyógyszeres kezeléssel fél-egy évet mondott. Jelenleg akupunktúrára járok és orbáncfű teát iszom, két és fél hónapja nem volt rohamom!
2011. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bő 10 évig szenvedtem mindenféle gyógyszerrel, amit csak eltudsz képzelni. Semmi nem segített. Aztán olyan 5 éve kaptam egy "új" gyogyit, azt szedtem nagyjából 2-3 évig RENDSZERESEN, és ma már kutya bajom.

Nővérem gyógyszermentesen szeretne kilábalni belőle...sajnos a mai napig nem sikerült neki.

2011. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a gyógyszer neve?
2012. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam ide, bocs...Sertalin_ratiopharm, előtt e pedig a Stimuloton.
2015. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!