Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a hátam mi ez?

Nagyon fáj a hátam mi ez?

Figyelt kérdés
Ha nem húzom ki magam és utána kihúzom akkor roppan egy kur*anagyot és nagyon fáj már elegem van.Azóta van mióta aerodikra járok.
2012. márc. 13. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Aspirin
2012. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy masszirozasra kellene elmenned, az segitene, hiszen elkepzelheto, hogy rosszul vegzed, kivitelezed a gyakorlatokat, mivel ez igy nem normalis, mivel az erobiknak jo hatasa van a szervezetedre, tehat egyenes gerinccel kell vegezni, a tartasra figyelni kell, ez fontos.

Az oktatod ezt nem hangsulyozta? A fekvo gyakorlatok, a hasizom gyakorlatoknal megeroltetted, terhelted a gerincet, vagy pedig a gerincnek az izmait kellene erositeni, mivel gyenge.

Amit lehet, hogy orvos, rontgen, masszirozas, amit szakember vegezz, vagy pedig csontkovacs!

2012. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindig figyelek a tartásomra de egy masszázs jól esne.Gondoltam már rá.hogy csontkovácshoz fordulok de amilyen videókat láttam,recseg ropog minden...
2012. márc. 13. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnézést tényleg nem válasz :S

ASPIRIN

TERMÉSZETGYÓGYÁSZ

CSONTKOVÁCS


Majd következik a Google ahol mindezt megtalálod :)

2012. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Proenzi 3, a hati fajdalomnak a csillapitoja, mviel izuletekre is hatasos, itt pedig inkabb errol van szo.
2012. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!