Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha éber álom (...

Aaaasssd kérdése:

Mi van akkor ha éber álom ( lucid dream ) közben rosszat álmodok és nem tudom irányítani, és azt sem hogy felébredjek? Hogy lehet irányítani hogy felébredjek, vagy hogy netörténjen meg az álmomban, amitől félek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 21:46
 1/2 anonim válasza:
Ha tudatosan álmodsz, mindenképpen tudod irányítani, hiszen tudatodnál vagy. Arról álmodsz, amiről csak akarsz. Nem hiszem, hogy rosszat akarsz álmodni. De ha esetleg rossz dologgal találkoznál benne, egyszerűen le tudod győzni, hiszen te irányítod!
2012. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát tudod ez egyáltalán nem így van. Velem többször is előfordultak az ilyen rémálmok, amik akkor valósnak tűnnek. Én azt olvastam, hogy próbálkozni kell mondogatni, hogy te erősebb vagy. De mondjuk nekem nem vállt be. Azóta ha ilyeneket álmodok, sokkos állapotba kerülök. Traumát kapok ettől.
2013. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!