Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Énekléshez milyen hangszáltisz...

Énekléshez milyen hangszáltisztító módszereket javasoltok?

Figyelt kérdés
Létezik-e valamilyen hangszáltisztító folyadék vagy valami házi praktikával esetleg meg lehet oldani?

2012. márc. 18. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamikor lehetett kapni erre való teát, de jelenleg nem vagyok tájékozott. Kérdezd meg Gyuribácsit:

[link]

2012. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Egy pohárba törj fel egy tojást, keverd össze a sárgáját a fehérjével, és úgy nyersen, lassan idd meg. Olyasmi íze van mint a nyers tésztának, az állaga elég undorító, de megéri az a pár perc kellemetlenség, mert elég szépen kitisztítja a hangszálakat.
2012. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
az utolsó válaszolóval értek egyet,bár én csak a sárgáját szoktam és abba teszek egy kis mézet vagy cukrot,ugyan az a hatás!
2012. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
utolsó válaszoló vagyok,és én tejbe szoktam beletenni még a sárgáját..szóval tej(de nem sok),tojássárgája,és cukor vagy méz azért,hogy ne legyen olyan rossz íze
2012. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 21. 19:07
 6/7 anonim válasza:
Calcimusc injekciót feloldasz 1 pohár kb. 3dl vízben.
2013. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a Feri bácsival a kéményseprővel szoktam kitisztítani hangszalagjaimat, próbáld ki te is, nekem bejött.
2013. júl. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!