Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a maszturbálástól...

Szerintetek a maszturbálástól kijöhet a pattanás?

Figyelt kérdés
csak mert szerintem igen, mivel 1hétig nem csináltam jó lett az arcom, ahogy elkezdtem másnap egyből az ismerős pattanások :S
2012. márc. 18. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy attól inkább elmúlik. Szerintem most a 4 napban többet ettél, vagy sütiztél és inkább attól lehet.
2012. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mindig attól kezdve múlik, ahogy abba hagyom :D és ez eddig mindig így volt, csak nem akartam eddig elhinni, de most csak azért is kipróbálom,hogy 3hétig semmi.... utána tényleg elválik
2012. márc. 18. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán a stressztől, hogy maszturbálsz, vagy attól, hogy ideges vagy, mert már várod, hogy kijön-e a pattanás megint.

Szerintem az élvezet nem okoz pattanást, inkább a hiánya.

2012. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi köze a két dolognak egymáshoz.
2012. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A maszturbálással(a szex-el) hormonok is szabadulnak fel kisebb-nagyobb mennyiségben. Ezek okozhatják a pattanásosságot.
2012. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!