Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindennapos szédülés! Mitől...

Mindennapos szédülés! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Két hete szinte mindennap szédülök,vagy folyamatosan,vagy pedig csak egy kis időre.Nézem azt is hogy mikor jön a rám,evés előtt,után,mennyi folyadékot iszok,mennyit alszom,vérnyomást mérek.két éves lányomhoz elég sűrűn kel éjszaka is felkelnem,és olyankor is szédülök.igazából nem sikerült rá jönnöm,mert amiket leírtam nem tudom rá fogni.Terhes nem vagyok,igaz a menstruációm nem normális már egy fél éve!Valaki tud nekem segíteni ebben a problémában?
2012. márc. 18. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehat rendszeresen iszol vizet, megis? Mert elöfordul, plane kisgyerek mellett, h hosszabb idön at kimarad nalam legalabbis a vizivas, bar en a kiszaradt szamrol veszem eszre.

Keves mozgas, kialvatlansag, lelki oka is lehet.

2012. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mostanába én is. Talán ez az idő változás visel meg. Nemtudom. Bár mivel én nagyon rá tudok parázni az ilyenre be is mesélem magamnak és csak rosszabb lesz.

Mondjuk én pszichológushoz járok hát nem ezzel konkrétan de van köze hozzá ,szóval nem jótól kaptál választ de gondoltam talán neked is ilyesmi zavarhat be :)

2012. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A szédülésnek sajnos nagyon sok oka lehet.

Forgó mozgás hatására is létrejöhet, ami az egyensúlyszerv bajaira vezethető vissza.

Lehet belső szervi elváltozás, gyulladás.

Magas vagy alacsony vérnyomás.

Látásromlás

..

Étkezés után vagy előtt szédülsz?

Megfelelő a folyadékbevitel?


A diagnosztizálás során általában elküldik a beteget vérvételre, ez igazolhat belső szervi elváltozást.

Megvizsgálják a szemet, erre online tesztek is vannak.

Elküldhetnek ideggyógyászati vizsgálatra, ahol megnézik a reflexeket.

Fül-orr-gégészetre is kaphatsz beutalót, ahol az egyensúlyszervet vizsgálják meg.

2012. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hamarosan felkeresem a háziorvost,remélem kiderül a vizsgálatok alapján!Evés előtt is és utána is szoktam szédülni,folyadék bevitel normális!még egyszer köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 19. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiderült?
2012. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem teljesen,ha minden igaz pajzsmirigyemmel van a gond!még folyamatban van!köszönöm kérdésed!
2012. márc. 23. 22:12
 7/7 anonim válasza:
Na most már csak kiderült, ugye? :)
2012. máj. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!