Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Imadok itt olvasgatni, es...

Imadok itt olvasgatni, es sokszor kerdeseket is teszek fel. De rajottem hogy naiv vagyok. Ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Akar mikor felteszek valami kerdest itt, tuti h nem kapok ra valaszt csak max 1 et( fontos kerdesek)

Ha kiirok valamit ami nem fontos mint pl hogy csinaljatok a csirket v nem tudom ez csak pld volt akkor kapok 10 valaszt is.

De ami engem a legjobban aggaszt az az, h az egesz oldal tele van olyan buta kerdesekkel, ami mindenki szamara feltunik h kamu kerdes arra bezzeg 30 valasz is erkezik :( :( elszomorit ez engem


2012. márc. 18. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt nincsenek szakértők, hétköznapi emberek válaszolgatnak egymás kérdéseire. Nyilván több embernek van tapasztalata a csirkesütésben, mint mondjuk az aplasztikus anémia tüneteinek a felismerésében. Ha komolyabb kérdéseid vannak, érdemesebb olyan helyen kérdezni, ahol online szakértők vannak.
2012. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 napja feltettem egy kerdest a fogkoeltavolitassal kapcsolatban kaptam ra 1 kemey valaszt :( igen tudom m=amikor olyan van nem ide irok ki hanem egybol orvoshoz megyek.
2012. márc. 18. 23:40
 3/4 anonim válasza:
Szerintem csak rossz periódus lehet. Ha tényleg komolyat kérdez az ember, akkor azért szoktak rá válaszolni, illetve ha nagyon extrém a kérdés vagy olyannak kapcsolatos, amiben nemsok embernek volt tapasztalata, akkor ezért jöhet csak kevés válasz. Ha 2 napja (ma már 3) irtál ki kérdést, arra pedig szerintem azért nem jöhetett sok válasz, mert hosszúhétvége volt, jó idő, s csomóan nem is voltak otthon.. Én sem kapcsoltam be vagy 3 napig a gépet, s nem néztem ide, pedig van, hogy órákat is elülök itt és olvasgatok, írok, válaszolok stb. (itthon vagyok babával, úgyhogy ha alszik, van időm ilyesmire is..) :)
2012. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen lehet h van benne valami igazsag, h most itt volt a hosszu hetvege...:)

Alltalaban azert irom ide ki a kerdesek, miert en Londonban elek, es itt sokszor fura dolgokkal talalkozom,es ilyenkor orulnek ha lenne segitseg akihez tudnek fordulni.

2012. márc. 19. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!