Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkeserítően túlzott izzadás....

Elkeserítően túlzott izzadás. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés

16éves vagyok,és elég régóta gyötör a túlzott izzadás..

Nemrég voltam bőrgyógyásznál,felesleges volt az egész,csak gyógyszertári készítményt ajánlott,annak ellenére hogy közöltem vele hogy nem használt csak egy hétig (antisudorica)Nagyon el vagyok már keseredve,hiszen itt a nyár.Így is alig van olyan ruha amit kedvem szerint megvehetek..(fehér,fekete :S)

Az orvos szerint hormonális lehet.Bár itthon ritkán izzadok meg..viszont amint kilépek a házból és buszra szállok kiver a víz..a suliról már ne is beszéljünk..Szörnyű :( Tudnátok valamit ajánlani még,amire érdemes nagyobb összeget is áldozni? (botox kizárva)köszi előre is :)


2009. jún. 12. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgyanígy vagyok mint te és én sem találok semi megoldást,kíváncsi vagyok valaki tud-e ajánlani valamit ,mert engem is nagyon zavar a dolog.
2009. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hónaljra probáld ki a FA Rice Dry izadsággátló stift-et de a Stiftet ne a deo-t !! Nekem tuti bejött mondjuk több minden is bejött!
2009. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagy a vérnyomásotok? Én úgy tudom, hogy a nagy vérnyomásúak izzadnak nagyon.
2009. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém pont hogy alacsony és mégis ilyen problémám van.
2009. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy csak egy hétig használt a Solutio Antisudorica? Hogyan alkalmaztad? Mindennap használtad? Nekem pár hét alatt teljesen megszüntette az izzadást, úgy, hogy napi 1-2x kentem vele a hónaljamat. Egyértelmű, hogy a stressz miatt izzadsz - hidd el, az sem lenne jobb, ha teletömnének hormonokkal!
2009. jún. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos fogalmuk sincs az orvosoknak erröl azt mondják hormon?? inkább nem is mondok semmit.. betegségnek mondják ,pedig nem az !! ez egy állapot!! ide leirom röviden :most figyeljetek jól mert leirom ennek az izzadásnak a biologiai szerepét ami már ősidök óta megvan az emberben - a koros izzadásnak semmi köze a méregtelenitéshez , -erre van a máj-vese szépen elvégzik a dolgukat + akkor mégis mitől is van ?? az sem tünik fel hogy az ember otthon NEM -VAGY ALIG IZZAD MEG ?? -DE AKÁR -10 FOKBAN KÉPES 3PULOVERT IS ÁTIZZADNI ??? ez azért van mert az otthonban biztonságban érzitek magatokat és nincs menekülési kényszeretek még a tudat alattiban sem !! ( KIVÉTELEK AZÉRT VANNAK PL VENDÉGEKET VÁRSZ . . . )mert az ilyen izzadás VESZÉLYT FÉLELEMET JELENT ÉS EZ ANNYIT JELENT HOGY AZ AGYUNK IRÁNYIT MINDENT -NEM ÉRZEM JÓL MAGAM -NEM AKAROK ITT LENNI /EZ A MENEKÜLÉSI KONFLIKTUS / -MI LESZ HA. . . /. EZ A MEGFELELÉSI KÉNYSZER. + A MEGSZÉGYENÜLÉSTŐL VALÓ FÉLELEM !!!/. EZEKET A DOLGOKAT SOK SZÁZ GONDOLAT KÖZÜL KIEMELNÉM MERT EZEK A LEGGYAKRABBAN ELŐFORDULOK. .

AZ IZZADÁST EGY KONFLIKTUS HELYZET INDITJA EL -EZ LEHETT BÁRMI AMIT UGY ÉLTEK MEG -BALESET -KÖZELI ROKON -BARÁT ELVESZTÉSE -SZERELMI BÁNAT -SZÜLÉS , ERÖSZAK KÜLÖNBÖZŐ FORMÁI -DE A LEGTÖBEN MÁR GYEREKKORBAN VAGY AKÁR MAGZATI KORBAN ÁTÉLTÉK -ÉS INNEN ERED AZ HOGY 3 ÉVESSEN A GYEREK KEZE -LÁBA IZZAD

ERRE ITT EGY NAGYON JÓ PÉLDA ( A KÉZ ÉS LÁB IZZADÁS LEGTÖBB ESETBEN VALOS FÉLELMI KONFLIKTUS INDITJA BE -HA HONALJ IS BEKAPCSOLODIK AKKOR MÁR A MEGFELELÉSI KÉNYSZER IS MEGTALÁLHATÓ -AZ EGÉSZ TETEN LÉVŐ IZZADÁSNÁL TÖBB KONFLIKTUS IS MEGTALÁLHATÓ !! EZT 500EMBER TÖRTÉNETÉBŐL SZÜRTEM LE . . . . . + SAJÁT TAPASZTALATAIM ALAPJÁN !!

és hiába a botox is ha a szorongás nagy kidobtál 90-150 EZER FORINTOT !!/max2-6 jonapig használ tapasztalataim szerint addig sem !!/ mert még az sem tudja megállitani ezt a védekező rendszert..+idegvágos mütét az egyedüli amivel az adott részen meggátolják az izzadást -de a elékhatása akár egésztestes izzadás !!!logó szemhély ...stb

azt még elmondom nagyon szépen lehett kezelni élhető szintre hozni az izzadást -de nem 1-2 honap alatt a nagyon szorongos ember belülröl kell hogy lazuljon -de közben tünetmentessé is kell tenni csak igy lehett igazi eredményt elérni!akit érdekel az emilcimemen elér bármilyen izzadást élhetö szintre lehett hozni még olyat is ami VILÁGVISZONYLATBAN GYÓGYITHATATLANNAK ÁLLITANAK A MAI NAPIG !!!

2009. jún. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

az AntiSudoricát naponta alkalmaztam a leírás szerint,ám egy hét elteltével újra megjelentek a foltok :/

Viszont akárhányszor megveszem (mert elfogy) akkor használ ismét egy hétig.. nem igazán értem :S

2009. jún. 13. 10:06
 8/10 anonim válasza:
meglehet hogy a keszitmenyt nem tertotad elegge huvos helyen...vagy nem zartad le jol a tetejet mert akkor biztos elment az ereje vagy valami:-s...ne ijen nincs hogy egy hetig hat es akkor ujat kell vnned es azis csak egy heig ht....ennek nem az izzadas az oka szerinbtem hanem az hogy nem jol hasznalod vagy valami ijensmi...amugy nekem is hatott ez a keszitmeny , teljesen megvaltoztatta az eletem.sok sikert neked is
2009. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Van egy 72 oras izzadas gatlo, aminek a neve certain dry. ettol 72 oran at tenyleg semmit sem izzadsz. este, tusolas, furdes utan, elalvas elott kell felvinni a honajra. hihetetlenu jol mukodik. en is izzados vagyok, stresszhelyzetben ot masodperc alatt a konyokomig le tudok izzadni, es nekem is nagyon sok problemam volt ezzel. Azt hiszem kicsit bonoult beszerezni, mivel ez egy amerikai keszitmeny, de ha kitartoan keresed, bizosan ratalalsz. Remelem segitettem!
2010. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Sanex dezodorokat. Nekem ugyanolyan problémám volt mint neked, nekem ugyan bevált az SA, de nem akartam túl sokáig használni, mert nagyon magas az aluminium tartalma. Azon kívül viszont semmi más nem használt. Bár nem akarom elkiabálni, de most úgy néz ki, hogy ez a Sanex működik. (még csak 3 napja tértem át erre)
2011. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!