Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye hnap wan suli. és én ma...

Playmateee kérdése:

Ugye hnap wan suli. és én ma sem akarok menni meg holnap sem. Azugy szerintetek jo h mondom az orwosnakk h ment a hasam?! Deakk aszombatot hhozzam fel. Wagy tud róla? Wagy mondjam h szombatra is irjon már ki? xd

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
MErt 2 napig nem mehet a hasad vagy mi? xD Biztos h tud a szombatrol mert neki is melóznia kell akkor :P Szal sztem mondhatod neki h pénteken is meg szombaton is
2012. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ja de igen mehet..xdd köszii. :DDD
2012. márc. 23. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk holnap nincs suli :P

Sőt az egyik hószüneti napot (hétfő) ma dolgozzuk le, szóval hétfői napra kell ma pakolni... de én se vagyok suliba xD

Tegnapra, mára kiírattam magam xD

2012. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nahh dejoo. :) nekem is sikerült.. :$
2012. márc. 23. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ú basszus most olyan szívesen kiosztanálak. Hogy írsz te ember? Egy rohadt nagy divatmajom vagy, SAJÁT személyiség nélkül! Nagyon remélem soha nem találkozunk személyesen mert fejbe lövöm magam az ilyen idiótáktól!!!
2012. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!