Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet használ...

Hány éves kortól lehet használni a Solutio Antisudoricá-t? :O

Figyelt kérdés
Ma vettek nekem anyuék, 13 éves vagyok. Nagyon izzadós vagyok, próbálok olyan ruhákat suliba felvenni amin nem látszik az izzadságfolt több-kevesebb sikerrel. Szeretném tudni, hogy én ezt elkezdhetem e használni!
2012. márc. 26. 16:22
 1/2 anonim válasza:
Szerintem semmilyen korosztálynak se egészséges,bár én is használtam.(17/L) a szervezeted izzadással is méregtelenít ezért nyilvánvalóan nem túl jó,ha nem izzadsz ott ahol bekened. én 2x kentem be utána körülbelül egy hónapig semmilyen mozgás közben nem izzadtam.(4 hónap alatt körülbelül 4x vagy 5x kentem be)
2012. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én tegnap kentem be elsőnek és ma nem is izzadtam és nagyon jó érzés volt, hogy nem kellett odafigyelnem hogy foltos a pólóm!! :)) :D
2012. márc. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!