Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ez az anyajegy...

Lehetséges hogy ez az anyajegy bőrrákos? Alul kép

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál vele, és azt javasolta hogy szedessem le. Nem sokára megyek leszedetni de aggódok hogy esetleg rákos. Kinézetre mit gondoltok? (6-7 miliméter) [link]
2012. márc. 28. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok bőrgyógyász, de ez semmiképp sem az!


Mert szép szabályos, és egyenletes színű.


Mérni kell.


Ha két hét múlva növekszik, akkor érdemes dokihoz menni vele!


tegyél mellé egy vonalzót és úgy fényképezd le, aztán csinálj egy képet 2 hét múlva is!

2012. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, az én anyajegyem ennél ezerszer durvább, sugarasabb, karfiolosabb, szinesebb, nagyobb, sokszor nedvedzik, viszket, vérzik.. engem bőrgyógyász átküldött onkológiára vele, kb meghalni készültem, mikor közölték, hogy teljesen jóindulatú.
2012. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért én megmutatnám bőrgyógyásznak...
2012. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt egy fotóról nem lehet megállapítani..nem véletlen nézik ezerszeres vagy nagyobb nagyításban..ha már így meg lehetne állaptani, az már rég rossz lenne...de ha a bőrgyógyász a leszedetést javasolta, akkor biztos meg volt rá az oka..gondolom szövettanra nem küldték, tehát csak elővigyázatosságból szedik le..pl. rossz helyen van vagy ilyenek.
2012. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!