Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente gyakran nagyon...

Reggelente gyakran nagyon rosszul vagyok a buszon. Miért lehet ez? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Évek óta van ez a problémám. Amúgy is rossz a gyomrom, könnyen elcsapom egy kicsit zsírosabb ételtől. Reggelente a 20 perces buszúton gyakran hányingerem van, elég erősen. Ma reggel már szólnom kellett a buszsofőrnek, hogy rakjon ki, mert nem bírom. A friss levegőtől azonnal jobban vagyok mindig. Ma remegtem, szédültem. Reggel sosem reggelizek, mert ilyen korán nem tudok. Egyszer azt hittem, hogy biztos emiatt vagyok rosszul, de miután néhány reggel ettem pár falatot így még volt is minek kijönnie a buszon... tehát ezzel felhagytam. Mit gondoltok? Én kezdek arra gyanakodni, hogy lehet nem is emésztőrendszeri probléma, hanem inkább idegi eredetű.
2012. ápr. 2. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányinger, szédülés, ez egyszerű.. nekem is ilyen problémáim voltak, bementem a gyógyszertárba és kaptam rá pici tablettát. Az utazásaim előtt mindig be kellett venni 15-30 perccel ezelőtt, és simán, még háttal ülve is tudtam utazni! Javaslom, te is tedd ezt. Egyébként én kinőttem, már 5 éve nincsen ilyen bajom :)
2012. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem nem meg minden miatt orvoshoz menni, vannak igazán komoly betegségek amiket más szó nélkül eltűr nem ugy mint te
2012. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én daganatos vok nem fújom fel, bizom a gyógyulásbn kemo utáni hányás miatt nem megyek dokihoz! még vérhányásnál sem! mert én meg fogok gyógyulni, rengeteg olyan dolog van amit el kell viselni!
2012. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban én is hányingert éreztem a buszon ( de csak a távolságin :)). Daedalon tabletta jó rá ( lehet vényköteles). Aztán majd kinövöd. Nekem is olyan 19 éves korom körül múlt el.
2012. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A daedalon tablettával csak az a gond, hogy álmosít. Kinőni meg nem tudom mikor fogom kinőni, elmúltam 20 és most már inkább rosszabb lett. A rosszindulatú megjegyzésekre meg azt tudom írni, hogy ha nem tud a kérdésre válaszolni , akkor inkább ne írjon semmit. Megnézem kinek milyen elviselhető amikor reggelente behány a nagy tömeg lába közé...
2012. ápr. 2. 13:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolót kérdem: ez milyen típusú tabletta? Nem szeretek gyógyszert szedni, ha nem muszáj ezért kérdem.
2012. ápr. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!