Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az érzés a felső...

Mi lehet ez az érzés a felső nyakcsigolyámnál? Általában ébredéskor, mikor mozdulatlanul fekszem, de van, hogy napközben is olyan érzésem van, mintha homokszemcsék sercegnének ott.

Figyelt kérdés

Nem mozgatáskor, hanem nyugalmi állapotban. Már évek óta megvan ez az érzés, de mostanában tompa, gyenge fájdalmam is van azon a tájékon.


29/N



2012. ápr. 4. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
tudom ez,hülyén hangzik,de olyankor éhes vagy,amikor serceg?
2012. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, még nem figyeltem meg, hogy éhes lennék-e. Miért?
2012. ápr. 4. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
mert nekem akkor szokott ilyen lenni,főleg mikor hajnalban felkelek,és korog a gyomrom.
2012. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:-/ De mi ez az érzés? Mi történik ott ilyenkor?
2012. ápr. 4. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltál már CT-n, vagy MR-en?
2012. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elnézést kérdező --de először is mennyi idős vagy?


Mert nem mindegy ám hogy az unokám érzi aki 18 vagy én érzem aki 70.-


szóval?

2012. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam még orvosnál vele, és 29 éves vagyok, mint írtam is :)
2012. ápr. 5. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is menj orvoshoz attól függ hol laksz lehet beutaló kell a háziorvostól a reumatológiára.


Nem ártana ha nyak-fej körzéseket végeznél, és nyaki válli illetve háti izomzatot kellene fellazítani-- vagy olyan munkád van vagy feszült vagy gyakran és az izomzat ha bekeményedik akkor a nyakcsigolyák közötti porcok elnyomódhatnak. Tehát fellazítani az izmokat majd fej és nyak körzéseket kell gyakrabban végezned.

2012. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!