Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy valami ételre...

Lehet, hogy valami ételre allergiás vagyok?

Figyelt kérdés

csak az arcomon nagy pattanás szerű buszlik vannak, már több mint 1 éve, iszonyúan csúnya piros és még fáj is, de ez nem pattanás ha elmúlik a helye ott marad egy nagy piros folt, mire halványodna megint vissza jön a búb.

A bőrgyógyász adott rá krémet, ami tök drága volt de csak ideig meddig használ már az sem....

lehet ez valami féle allergia?

de csak az arcomon van máshol még egy mitesszer sincs

tudtok valami tanácsot adni? nagyon csúnya és fáj is

köszönöm


2009. jún. 16. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkor is pattanás, csak nagyon mély fertözés. próbáld ki a dalacin T ecsetelöt, ez egy antibiotikumos ecsetelö, pont ilyen mély fertözésekre. Minden nap minimum 2x kend be vele. De ezt csak vényre adják, így fel kell iratni. nekem elöször bördoki írta fel aztán a háziorvosom is felírta.
2009. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik bőrgyógyászt, de előtte inkább a háziorvosod! Ő majd eldönti, hogy pulmonológia vagy bőrgyógy. Ételallergia nem valószínű, mert akkor gyomortájékon is lennének panaszaid (puffadtság, teltség érzet, hányinger, hányás, hasfájás, hasmenés...) és ezeket egészítené ki a bőrproblémád. Én laktózérzékeny vagyok és már többször utánanéztem az ilyen jellegű gondoknak, mondhatni kikupálódtam az ételallergiák területén. Viszont ha allergiára gyanakszol, keresd fel a pulmonológiát, magyarán allergológiát. Úgy tudom beutaló köteles, emiatt beszélned kellene majd a háziorvosoddal.
2009. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!