Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel csökkenthető a hónalj...

Mivel csökkenthető a hónalj izzadás?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok valami izzadós tipus, de ha melegem van akkor a hónaljban izzadok nagyon. Próbálom csöükkenteni dezodorokjkal, mosakodás stb. De van amikor meglátszik a ruhámon, és az ciki. Próbálok figyelni, h olyan ruhákat veszek, amik nem segítik elő az izzadást.

Valami tippeket tudtok adni, hogyan lehet rá jobban figyelni.


2012. ápr. 5. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Solutio Antisudorica.

Nekem nagyon bevált, gyógyszertárban kb. 400 forint.

2012. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ugyan azt tudom mondani, mint az első. Nekem bevált :)
2012. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is azt használom s nagyon jó heti 1alkalommal elég használni.De óvatosan használd mert könnyen kicsipi a bőrőd ha érzékenyebb!
2012. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A solutio antisudoricát lefekvés előtt vattával vidd fel az alaposan megtisztított hónaljadra. Másnap mosd le, és nyugodtan dezodorozz. Néhány nap múlva ismételd meg a kezelést, érezhető lesz a változás. Az idő múlásával egyre ritkábban kell használod (én most már havonta egyszer használom csak). Frissen szőrtelenített hónaljra ne használd. Ha nagyon irritálja a bőröd, higítsd egy kis vízzel.
2012. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
figyi ha ezt használom attól lehet rendszeresn 24 órás dezodort használni?
2012. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!