Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt álmodtam, hogy megfulladok...

Azt álmodtam, hogy megfulladok, álom volt vagy tényleg nem kaphattam levegőt?

Figyelt kérdés

Álmomban elkezdett összeszorulni a mellkasom, éreztem, hogy menten megfulladok, arra ébredtem, hogy kapkodom a levegőt, mint aki a víz alól jön fel. Valósággal halálfélelmem lett. Sohasem álmodtam azelőtt ilyesmit.


Tényleg lehet, hogy akkor nem lélegeztem, vagy csak egy rossz álom volt az egész?


Más álmodott már valami hasonlót?



2012. ápr. 7. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen kétszer volt olyan, hogy ilyet álmodtam, az egyik különösen durva volt, a párom ébresztett fel, mert álmából is felébredt, ahogy fuldokoltam. Tehát olyan volt, mintha nem csak álom lett volna. De biztos olyan is van, hogy álom, max kis orrdugulás, vagy rossz testhelyzet miatt nem kapsz levegőt, de pánik betegség jele is lehet ilyen éjszakai felriadás, fulladásérzéssel, sőt gyomorsav túltengés is okozhatja, vízszintes helyzetben kicsit visszafolyik, és az is ilyen felriadásos fulladást okoz, és még az is elképzekhető, hogy mély álomban a nyel egy kicsit hátracsúszik. Ennek ellenére szerintem semmi komoly, ha sokszor, és rendszeresen nem ismétlődik nem hiszem, hogy bármi problémát jelezne.
2012. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*nyelv
2012. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattál! :)
2012. ápr. 8. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenkor valóban nem kapsz levegőt kis ideig, de amíg felébredsz rá, semmi baj.
2012. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg fizikai dolog miatt álmodtad ezt, a másik lehetőség, hogy tényleg "csak" álmodtad hogy fulladsz és nincs köze testhelyzethez stb. Az álomban a fulladás általában az jelenti, hogy valamit nem mondasz el valakinek, vagy nem mondod ki amit gondolsz másoknak, illetve gátolva van a kommunikáció, rosszabb esetben hazugságot jelent. Ha van valami ilyesmi ami eszedbe jut és a napokban történt veled ilyen veled akkor mond el a véleményed, vagy legyél őszinte és megoldódik a dolog. Persze ne vedd ezt tőlem ítéletnek, nem tudhatom pontosan Én sem, csak azt mondom amit tudok, és ahogy meg tudom fejteni hogy miért álmodod ezt, de lehet teljesen más oka is. :) Üdv.
2012. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!