Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dializált cukorbeteg számára...

Dializált cukorbeteg számára keresek diétát! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Apukámnak kellene, a kórházban a dietetikus nem világosított fel minket, talán már mindegy vagy nem tudom....

Én azért szeretnék utána járni.

Konkrét netes oldalt tudtok, vagy valaki van hasonló helyzetben?



2012. ápr. 13. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:

egy másik dietetikushoz menj el


apukád cukorbeteg, rossz a veséje és laikus itt nem fogja tudni megmondani hogy ezen kívül mire kell nála figyelni még életkorából, fizikai állapotából vagy esetleges egyéb nyavalyáiból, aktuális vitaminhiányából..stb adódóan.


testvérem cukorbeteg, ételallergiás, se laktóz, se glutén, se mogyórófélék, asztmás és fekélyek vannak a gyomrába és belein, felszívódási és székletürítési problémái vannak, károsodott a mája és szinte folyton műtét előtt áll.

Persze, majd pont egy netes oldal vagy pár laikus netező tanácsa alapján adok neki ételt, amivel meg is ölhetem, nem?

2012. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!