Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre nehezebben tudok különbs...

Egyre nehezebben tudok különbséget tenni az álmaim és a valóság között, mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Főleg felkelés után van az, hogy teljesen azt hiszem, hogy amit álmodtam, az egy régen megtörtént emlék, hosszas átgondolás kell, hogy rájöjjek, hogy ez biztos nem történt meg, vagy megpróbálom leellenőrizni valahogy, viszont ezt még nehezebbé teszi, hogy nagyon feledékeny vagyok, és nem tudom másik emlékhez kötni, hogy tudjam, hogy rossz. Ez eddig csak felkelés után zavart össze, meg később, ha eszembe jutott, viszont a mai már nagyon aggasztó volt, mert fogalmam sincs igaz-e és ráadásul elég komoly dologról álmodtam.
2012. ápr. 15. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam is elő szokott fordulni,de én szeretem,mert olyan fura dolgokat álmodok néha.Hogy mit tehetnél ellene?Hát nem is tudom,ezeket a dolgokat helyre kell rakni a fejedben,de ha nem megy,akkor fordulj pszichológushoz,és kitalál neked valami egyéni terápiát:)
2012. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg állandósult és pláne ha indokolatlan, nem történt veled mostanában valamilyen tragédia én azt mondom, hogy keress fel szakembert.
2012. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát volt most tragédia, bár szerintem annyira nem rázott meg, és már hamarabb is volt ez.

Milyen szakemberre gondolsz? Meg hol tudok ilyet keresni?

2012. ápr. 15. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvoshoz, beutal a legközelebb rendelő szakpszichológushoz, ha nem elég ő a problémádhoz elküld majd pszichiáterhez.
2012. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a válaszokat!
2012. ápr. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!