Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért van az hogy szinte...

Mért van az hogy szinte minden csaj idősebb fiúval akar járni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mind, de nekem nem jönnek be a fiatalabbak. Bennem az van, hogy van egy öcsém és furán érezném magam egy fiatalabbal... Egyébként pedig van, akinek az idősebbek közül, van, akinek a fiatalabbak közül kerül ki az igazi. Az én igazim 5 évvel idősebb nálam.
2009. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert fiatalabbal járni elég "ciki". Amúgy velem egykorúval már simán járnék, meg valószínű, hogy mások is. Bár lehet, rosszul gondolom.
2009. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy hagyományos berögződés. ezért a legtöbb családban tovább is adódik.

De bármikor megtörhető, hiszen az igazi szerelem tényleg nem korfüggő. :)

2009. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez is olyan dolog szerintem, mint hogy a lányok azt szeretik, ha a pasi magasabb, erősebb, stb. És ebből jön az is, hogy idősebb, tapasztaltabb, érettebb legyen, mert a nők szeretnek felnézni a pasira ilyen téren. A másik az, hogy mint tudjuk, a fiúk általában később érnek, ezért a fiatal lányokhoz általában egy pár évvel idősebb pasi passzol, akkor vannak "egy szinten". Aztán ez valahogy így marad általában idősebb korban is. Én 22 éves vagyok és szerintem nem tudnék olyan pasival járni, aki nálam fiatalabb, sőt, az én eddigi pasijaim - akik komolyabbak voltak - inkább a 30-hoz voltak már közelebb. De ez valahogy így volt már 16 éves koromban is. A velem egykorúakkal, vagy csak pár évvel idősebbekkel nem találtam meg a közös hangot (kapcsolat terén), jobban éreztem magam mindig egy idősebb, tapasztaltabb pasi mellett.
2009. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
azért mert a lányok sokkal hamarabb beérnek mint a fiúk és a saját "szintjükön" lévőt próbálnak találni,persze ilyenkor jön elő,hogy 20-27évesekkel kerülnek össze,de ennyi szerintem még belefér
2013. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk 13 éves létemre mondjuk azért járnék 1-2 évvel idősebb fiúval mert a korosztályom még papír repcsit hajtogat megfogócskáznak mint egy 5 éves meg ha tetszik nekik egy lány ahejett hogy elmondanák neki inkább tépkedik a hajunkat meg bántanak!!
2014. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!