Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beoltattátok magatokat és...

Beoltattátok magatokat és gyermekeiteket kullancs elleni oltással?

Figyelt kérdés

Hol éltek?(mi Jász-Nagykun Szolnok megyében)Volt mellékhatása?

Én nem tudom mit tegyek.Kirándulni nem járunk:(max a játszótérre,panelban élünk...hát légyszí írjátok meg a tapasztalatokat.Ha van már ilyen kérdés bocsi.


2009. jún. 19. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én beoltattam a 14hós gyerekem Kecskemét külterület elég sok az dög kullancs.Idáig mellékhatást nem észleltünk.
2009. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem. Csalódtam már az oltásokban, emiatt úgy gondolom, hogy inkább figyelmes leszek, de fölöslegesen nem oltatom be magam. Nálam nem kifejezetten használtak az oltások, emiatt csak időpocsékolás lenne.
2009. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kétéve kaptam 2 oltást, de csak azért, mert a suliban kötelező volt a terepgyakorlat miatt. Most kellene valahogy egy ismétlő oltás, de be nem adatom. Nem azért, mert félek a szúrástól vagy sajnálom érte a pénzt, hanem mert fel van fújva ez az egész kullancs-mizéria.

Volt már bennem több tucat kullancs (az oltás előtt), nem volt még semmi bajom. Meg ugye az oltás sem véd minden betegségtől...

2009. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!