Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel kezeljem a vadhús-t?...

Mivel kezeljem a vadhús-t? (köldök piercing-nél)

Figyelt kérdés

akinek volt: mennyi ido alatta mult el?

mivel kenjem???:) elore is koszonom


2012. ápr. 5. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Go, go sebészet!
2012. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
más megoldás?:-)
2012. ápr. 5. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
OXYCORT sprayvel és a kamillásborogatás is jót tesz. Nekem is pár hete nőtt ki, már egész szépen elmúlt, de még mindig kezelem. :)
2012. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a fülpiercingemnél van kezelem alkohollal lefog száradni és leesik vagy mi lesz vele ? Nem fog elfertőződni vagy ilyenek ?
2012. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Tudom, hogy régi a kérdés, de háha valakinek hasznára válhat. A vadhús nem múlik el magától!

Nekem augusztusban lett szúrva a piercingem, nagyjából 2 hét alatt begyúgyolt, és rá három és fél hónapra (!!) jött ki a vadhús. Egy hónapig szenvedtem vele, teljesn kétségbeestem, hogy el kell mennem bőrgyógyászhoz, és tuti kiveteti.

Körbenéztem ugye a fórumokon, lecsekkoltam a kenőcsöket, amiket írtak rá, hatóanyag stb alapján, és végül megvettem egyet, ami 6 nap alatt látványos javulást hozott, nagyon szépen lehámlott a vadhús a köldökömről. Contractubex gél, vény nélkül kapható, a 20g-os 2500 körül van, de tényleg megéri! Nagyon keveset kell kenni a helyre minden reggel és este, és ez tényleg hatásos!

2014. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!