Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet komoly a baj? (hasfájás,...

Lehet komoly a baj? (hasfájás, hasmenés)

Figyelt kérdés

2. napja van ez, vtam dokihoz is, tnap meg ma is, kaptam gyógyszereket,

tehát: hasfájás, hasmenés, volt lázam viszonylag magas, de az már nincs(39,2; tnap hajnalba) most ez a kérdés előtt mintha kis vért is találtam vna benne, eléggé járvány van erre fele, ilyen hasmenéses, lehet csupán ilyen megbetegedés, v komoly a gond?:S 17/F


2012. ápr. 20. 20:03
 1/4 anonim válasza:
Sz.tem menny el mégegyszer az orvoshoz, biztosabbat csak ő tudna írni, egyébként valószínű hogy még a betegség tünete, valami kicsit érzékennyé tette a bélműködésedet talán,...
2012. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csupán a kérdésem az, h lehet-e ilyen vírus féle, ilyen elmúlós megbetegedés, h nem-e csak komoly baj lehet?
2012. ápr. 20. 20:12
 3/4 A kérdező kommentje:

hiába mennék orvoshoz, ha hétvégén nincs,

ja és még puffadás is közte van

2012. ápr. 20. 20:20
 4/4 anonim válasza:

leírtam hogy lehet, de biztosat orvos tud mondani...

diétázz hogy nehogy az étkezés okozza, igyál sok folyadékot az nagyon fontos... szedd be a gyógyszereket.

2012. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!