Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ecettel+sütőporral takarította...

Ecettel+sütőporral takarítottam, és most olyan kellemetlen érzés van a nyelőcsövemben, sokszor köhögési ingerem van. Ez el fog múlni?

Figyelt kérdés

Ajánlották, hogy ne vegyszerrel, hanem ecettel+sütőporral takarítsam a fürdőszobát, mert az is nagyon hatékony. Elég sokat kevertem ki belőle, mert mindent át akartam mosni. Viszont már az elején sikerült kiborítanom, így olyan erős szag lett, hogy ki is kellett jönnöm. De pár perc elteltével folytattam a munkát. Elég erős szaga volt, biztos hogy irritálta a nyálkahártyámat, ezért köhögök.


Csak szeretném megkérdezni, hogy ha valaki tudja, ennek ugye komolyabb következménye nem lesz?!

Köszönöm előre is.



2012. ápr. 20. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz komolyabb következménye, viszont inkább hígitsd az ecetet!
2012. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én is ebben bízok. Csak kicsit megijedtem, hogy sokáig szívtam ezt az erős szagot...

Megfogadom a tanácsodat, legközelebb mindenképp hígítom.

2012. ápr. 20. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer minden elmúlik.
2012. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!