Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy olyan...

Mennyibe kerül egy olyan látlelet, amin több sérülés van, mint ami valójában is létezik?

Figyelt kérdés
Nyolc napon belül gyógyuló zúzódások, stb. kellene hogy legyen rajta, ami elmúlik magától is, mire bárkinek szemet szúrna, hogy nem is voltak ezek meg. Szóval nem maradandóról kell. Mennyit kell adni az orvosnak, hogy kiállítson ilyet és hogyan lehet találni ilyen orvost, aki meg is csinálja?

2012. ápr. 26. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg sehogy.

Viszont olyat könnyen találhatsz, aki csinál neked ilyen zúzódásokat, rádférne.

2012. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy huszast adtam az orvosnak és lényegében azt írta rá, amit diktáltam. (Ez jóval több volt a valóságosnál.) De ez már jópár éve volt, lehet, hogy ma magasabb a tarifa.

Viszont ha kifogsz egy becsületes orvost, akkor az valószínűleg elküld a fenébe.

2012. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidéken vagy a fővárosban élsz?
2012. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!