Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet asztma?

Ez lehet asztma?

Figyelt kérdés

Most szerdán fájt a szemem és a fejem egyszerre.Annyire h hányingerem volt....nagyn untam már ezt az egészet...Azt akartam hogy elmúljon ez az egész...és a garatomat jó erősen 2 újjal elkezteztem biszkálni hogy jöjjön a hányás....a hányinger el is múlt...de a fájfájás csak késöbb...Mára olyan a lélegzetem hogy minden percben nagyott kell lélegeznem...Hogy ha nincs nagy lélegzet akkor olyan fura érzés van..

Sok szénsavas italt iszom (sok kólát) és nagyon kevés szénsavmentes italt iszom...

Ma matek órán volt asztmáról szó hogy akkor is van ilyen légzés...óra után megkérdeztem a tanárt erről.Ő azt mondta hogy az ilyen légzés lehet a sok stressztől is és hogy igyak kálcium pezsgőtabláttát igyak.Ez tényleg jó erre?

Hogy lehetne ezt megszüntetni?kevesebb szénsavas italt igyak?


16/F


Köszi a válasz előre is!!!!



2012. ápr. 27. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az nem asztma.Az teljesen más.

Mivel annyira buta voltál,hogy erősen két ujjal piszkáltad a garatot nagyon elképzelhető,hogy akkor megsértettél valami nyálkahártyát vagy valamit a torkod körül.Ez pár napig igen kellemetlen tud lenni.Majd idővel eltűnik,és legközelebb ne csinálj ilyen butaságot.

Az asztam nem jár szem és fejfájással.Ez a fáradságnak tudható be.Valószínű,hogy fáradt voltál,és ezért fájt a fejed..Amúgy nem meglepetés,de ha éhes vagy akkor is fájhat a fejed.A sok szénsavas üdítő sem okoz asztmát,csak a fogaidat,és a csontjaidat teszi tönkre.A kalciumpezsgő tabletta nem jó az asztmára,de nagyon jó a csontozatra.Mivel a szénsav csökkenti a kalcium mennyiségedet,így nem árt pótolni,ha mással nem akkor tablettával.

2012. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!