Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni hogy kit, milyen orvost keressek fel depresszió kezelésére? Vagy mit lehet tenni? Egyáltalán hogyan tudhatom meg hogy depressziós vagyok-e? Mert nem tudom biztosan.

Figyelt kérdés
amik miatt erre gyanakszom : keveset alszok, mindig fáradt,gyenge vagyok, önértékelési gondjaim vannak, önbizalom hiány, étvágytalanság.... :(
2012. febr. 23. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus segítségét kérheted, de sem ő, sem a gyógyszerek nem fognak kihozni belőle, amíg helyre nem teszed magadban a dolgokat.
2012. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem kösz. de azt nem értem hogy milyen dolgokat kéne magamba rendbe tenni?
2012. febr. 23. 22:29
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is depis voltam egy picit,de most már kezdek rendbe jonni. Mit csináltam? Lefoglaltam magamat,de nem otthon!(eljártam kickboxolni,kondozni,barátokkal lógtam stb.) Mozdulj ki biciklizni,barátaiddal találkozgassál, a sportolás vagy ilyesmi ajánlatos, új kozosségbe kerulsz be és új barátokat is szerezhetsz :) Arról nem is beszélve hogy fejleszted a tested a lelked is fejlodik,és szociálisan is megerosodsz.Hidd el, az orvos tud turkálni az agyadban meg gyógyszerezni,de magadnak kell megcsinálni a nagyobb részét. 15\F Sok sikert!^^
2012. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem kösz.

.

2012. febr. 25. 04:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!