Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet-e hogy régebben még kis...

Lehet-e hogy régebben még kis koromban agyrázkódást szenvedtem és ettől érzelemmentes lettem?

Figyelt kérdés
az agyrázkódás egy uszodában történt mikor betörtem a fejem a kőpadlón.... Csak olvastam róla hogy lehet hogy érzelemmentesség is felléphet és azért kérdezem.. és ez milyen agyrázkódási kategóriába tartozik ? Egyhe, közepes, vagy súlyos ? Össze is varrták a fejemet az uszodában. Azóta romlott a szemem beszédzavaraim vannak és már régóta ideges vagyok állandóan és rágóm magamat idegességemben. remélem nem sérültek az idegeim. a jobb agyféltekem verődőtt be a padlóba és a koncentrációs képességem is romlott nem birok odafigyelni órán és tanulásnál sem birok odafigyelni és sokkal tovább bírom megtanulni ezért, és állandóan magamban elmélkedem ez miatt mert nem birok odafigyelni.... Ez a baleset 4-5 éves koromban történt és most 18 éves vagyok...

2012. máj. 6. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem lépett fel nem fog.
2012. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a szemed romlása sztem ettől független(sok embernek romlik el a szeme fiatalon), az pedig h nem tudsz odafigyelni... sokakkal van ez így(főleg fiataloknál), nem hiszem h a régi baleseted miatt van. agyrázkódásnál sztem hamarabb jelentkeznek a tünetek, nem pedig sok évvel később. az pedig h elkalandozol nem annak a következménye esetleg h sokat gépezel/játszol/filmezel stb?

ui.: az uszodában varrták össze? :D

2012. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előttem szólónak igaza van, ez nem a balesetednek köszönhető, hogy ne mtudsz figyelni, sok emberrel így van...egyszerűen ilyenek.
2012. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!