Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sima csapvíz is jó vagy...

A sima csapvíz is jó vagy ásványvíz?

Figyelt kérdés
Eddig egyáltalán nem ittam vizet és az orvos azt mondta hogy muszáj innom napi 1,5-2 litert, de annyit úgyse fogok tudni meginni, de majd lassan belejövök. A csapvíz is jó vagy ásványvíz? Sokan azt mondják hogy az ásványvíz egészségesebb a csapvíz meg tele van mindennel, de az ásványvizet nem tudom meginni, nem szeretem az ízét, annyira rossz. :S Ha csak sima vizet iszok attól lesz bajom? Vagy mindegy mit iszok a lényeg az hogy folyadék?
2012. máj. 12. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

" Vagy mindegy mit iszok a lényeg az hogy folyadék? "


Nagyon körülbelül igen .

2012. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Eddig mit ittál?
2012. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Igyál gyógyteát, pl: csipkebogyó
2012. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

"Hivatalos" szervek szerint a csapviz nem tartalmaz egeszsegre artalmas dolgokat, ill. azokbol olyan mennyiseget, hogy a lenyeg: egeszsegre artalmatlanok.

Vannak olyan velemenyek, akik szerint ebben anyagi erdekeltsegek vannak, szerintük tartalmaz.

Szerintem a PI-viz a legjobb, ill. meg jobb az oxigennel dusitott viz (ti. oxigendus környezetben nem szaporodnak a raksejtek), de egeszsegeseknek szerintem eleg a Pi-viz.

Pl.

[link]

2012. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem nagyon ittam. Naponta max. egy bögre teát vagy tejet, vagy kávét néha egy kevés vizet. Vagy gyümölcslét. De tényleg nagyon keveset. Nem tudom hogy, de nem voltam/vagyok szomjas. :S
2012. máj. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!