Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » FONTOS! Gynecomastia. Letudom...

Zenith kérdése:

FONTOS! Gynecomastia. Letudom győzni műtét nélkül is? Számomra igen fontos a válasz.

Figyelt kérdés

Fontos! Sziasztok! FONTOS! gynecomastia...


Számomra fontos dolog miatt írok. Idájig még nem foglalkoztam vele, de most elszántam magam, kicsit utána járok. Szóval most vagyok majdnem 20 éves.és 83 kiló. mivel jártam konditerembe, viszonylag jó izomzatom van.

Viszont megkeserití az életemet, a gynecomastia vagyis a férfi mell nagyobbodás. Normálisan születtem, aztán 15 éves koromra ( kb ) voltam elhíztam, és voltam 100kg. Majd rá 2 évre meguntam/utáltam és lefogytam 75 kilóra... teljesen normálisan néztem ki, még egy pici zsír maradt a hasamon, de már nem lógott, hanem mint egy normális ember, úgy néztem ki... KIVÉVE a mellemet, az megmaradt, nem ment le a zsír róla. Az mostanáig megmarad, most vagyok 83 kiló. Egy fontos kérdésem lenne... Legutolsó esetben TB-s műtéthez nyúlok. DE! Ha elkezdek szépen szálkásítani, és igencsak drasztikus zsírtalanításba kezdeni, tehát, hogy majdnem csak egész nap száraz kevés kalóriájú kaját eszek, és a testzsír %-omat, szinte a 0-hoz lehető legközelebbi állapotba leviszem ( de közben edzek,hogy izomzat megmaradjon stb. ) akkor a mellemről is elfog tünni majd a zsír?Most félretéve azt hogy jojo effektus, nem egészséges, stb. tehát ha legminimálisabb lesz a testzsírom. akkor már csak lemegy a mellemről a zsír nem? ha már csak ott marad a szervezettnek zsírtartaléka, és szüksége van rá, csak lebbontja nem ? Akaraterőm nagyon nagy, elkeseredettségem is. Tehát, ha megvan rá az esély, akkor akár 2hónapig, semmi zsírt nem viszek be, és túlzott kalóriát se ( 181cm, 83kg ). és még a műtétet is elkerülöm.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 16. 23:18
 1/3 anonim válasza:

Alapvetően a nőknél is eltűnhet a mell sportolás miatt. Gondolj csak a női futókra, úszókra...

Szerintem kérd ki orvos, sportorvos, személyi edző tanácsát.

2012. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Szerintem nem!

Ugyanis velem is ugyan ez volt a helyzet. Vagyis 15éves korom körül elkezdtem hízni, közel 100kg lettem, + gynecomastia... Azóta már lefogytam, szálkás és izmos lettem, de hiába, a gynecomastia nem múlt el. Úgyhogy én a műtétet választottam, mert nem bírom, nagyon nagyon zavar engem. Pár hónap múlva el is végeztetem.

2012. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia,

Én kb. 17 évesen figyeltem fel a mellemben lévő "csomóra", ami 28 éves koromig nem múlt el.

Sokat jártam konditerembe, kardio+szálkásítottam, a mellem minden részét próbáltam edzeni - csökkent a zsír, de mégis ott maradt.

Most túl vagyok a műtéten és nem bántam meg, hogy ezt a megoldást választottam.

(a sebész azt mondta, a testépítő szerek is kiválthatják, még akkor is, ha egy ártalmatlan fehérjéről is van szó)

DE szerintem: mivel egyénenkét eltérhet, hogy milyen típusú gynecomastiáról beszélünk, mindenképpen kérd ki egy jó orvos véleményét és hallgass rá!

2012. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!