Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorterheléses vizsgálatná...

Cukorterheléses vizsgálatná ha mindig kihányom az anyagot, akkor azt lehet valamivel "pótolni"?

Figyelt kérdés

Már a másodikon vagyok túl. Nem azonnal, hanem kb 1,5 óra múlva sajnos kijön. Hiába megyek friss levegőre, akkor sem tudom visszatartani. A zsömlés-tejes verzió sajnos nem lehet. Lehet valami szervi oka annak hogy ennyire felkavar és meghányat a glükóz? Egyszerűen azon a napon használhatatlan vagyok, egészen lefekvésig forog velem a világ (hiába hánytam ki)

Hamarosan megyek a harmadik vérvételre. Már félek mi lesz. Ez sem sikerül...., akkor nincs valami más megoldás erre? Pl valami injekció formájában?

6,5 lett a cukrom (vérvétel előtt most megmérték), azt mondta a nővérke hogy ez jó. Itt-ott meg azt olvasom hogy magas.... Akinek van tapasztalata, írna pár sort? Köszönöm


2012. máj. 17. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha cukros vizet itatnak veled, próbáld meg, hogy viszel magaddal egy fél citromot, azt csavarod bele, akkor olyan, mintha limonádét innál, talán nem jön vissza. Nekem így nem okozott gondot meginni a cukros vizet ;)
2012. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megengedik szerinted?


Mikor kismama voltam, akkor is ittam ilyet, és akkor nem hánytam ki. De annak az állaga sokkal rosszabb volt mint amit tegnap ittam. Az olyan volt, mintha sűrű édes tapétaragasztót innék, a tegnapi meg sima édes víznek tűnt.


Vagy ha megittam, kimegyek "ülni", akkor elszopogatom?

2012. máj. 17. 13:38
 3/4 kollar1000 válasza:
A 6,5 az épen csak elmegy.terhelés nélkül.tapasztalt,vagyok sajnos.Mint cukorbeteg irom neked,,de a citrom z jól jön és engedniük kell!!
2012. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. máj. 17. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!