Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hete a bal combomban...

Pár hete a bal combomban fura, izomláz szerű fájdalmat érzek. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Mióta átköltöztettem a fekvőhelyemet egy másik helyiségbe, azóta s bal combomban fura fájdalmat érzek. Ilyen izom láz szerű fájdalom, de még sem hasonlítanám hozzá.

Általában ébredéskor érzem, de olyankor a derekam is fáj, illetve napközben is szoktam kisebb-rövidebb időtartamig.

Először megijedtem, h mi lehet ez, aztán úgy voltam vele, h majd elmúlik, de csak nem és lényegében nem tudom mihez kötni azon kívül, mióta máshol alszom...tehát nem ütöttem be, nem erőltettem meg stb.

Ha van időm mozogni - ülő munkát végzek -, akkor egy/két napig nem jelentkezik a tünet.

Mi lehet ez a tünet? Szóljak orvosnak?

Egyébként nem erős fájdalom, meg nem is zavaró már, csak hát nem tudom, azért kicsit nyugtalanít!



2012. máj. 18. 00:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, és ez lehet hülyén fog hangzani, :) hogy létezhet attól is izom fájdalom, h ha keveset mozgok...tehát lehet, h ettől van ez a fájdalmam?
2012. máj. 18. 01:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra,hogy esetleg kisugárzó fájdalom amit érzel?Alhasi szervek csinálhatnak több irányba ilyen panaszt.

Ha zsibbadás,bizsergés inkább,,akkor porckorong téma .

A biztonság kedvéért esetleg kérdezz meg szakembert.

Hirtelen ez jutott az eszembe.

2012. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod. Igen erre is gondoltam már, h kisugárzó fájdalom, csak hát nem érzem magamat betegnek így hamar elszállt ez a gondolatom is.

Bizseregni, zsibbadni nem szokott...tehát tényleg hasonlít egy izomláz szerű fájdalomra, viszont biztos, h nem lehet az...tulajdonképpen még a fájdalmat magát sem tudom ennél jobban mihez hasonlítani, mert sose volt hasonlóm se, meg neten keresgéltem tünet leírásokat, de egyik sem volt igaz rá. Szóval fura...mindegy, ha addig jobb ötlet nem érkezik más okból úgy is megyek dokihoz és akkor rákérdezek erre is.

2012. máj. 18. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne izgulj!Nem lesz semmi baj!!!!

Gyógyulj meg!

Egy egész más megközelítése a témának a pszichoszomatika

Esetleg,ha nyitott vagy, érdemes lenne utána olvasnod a neten,milyen lelki okok váltanak ki hasonló panaszokat.Vagy.

Milyen élethelyzet miatt változtattál.ÚJra talpra állás terhe.

Szóval egy fantasztikus rendszer az emberi test.

2012. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!