Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Izomláz, és ha beszorúl a...

Izomláz, és ha beszorúl a levegű a tüdőmbe hogy tudnám elmulasztani ezt a kínzó fájdalmat?

Figyelt kérdés

Ha kimegyek kaszálni a kaszállóra, mindíg haza jövetkor így most is rettentően fáj a bal felkarom alatti rész a bordáim fölött. és sokszor beszorúl a levegű a tüdőmbe kb 30 óráig ott "szúr".Még csak 1 éve tudok kaszálni kézi kaszával így még nem alakult ki teljesen az izomzatom erre, meghát a télen egy csöppet sem használtam ezt az izomrész mert télen nem tudok kaszálni a semmit. Hogy tudnám elmúlasztani e 2 nagy kínző fájdalmat.


Egyébként mitől van az mikor beszorúl a levegő a tüdődbe?


Bocsi hogy tele van helyes írási hibával, sietttem.


Üdv


2010. ápr. 22. 18:24
 1/3 anonim válasza:
vegyel nagy levegot
2010. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd le a tarlót elektromos kaszával:))))))
2010. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagy levegő vétel nem jó erre, attól csak még jobban fog fájni. végezz csípőkörzést először csípőre tett kézzel, majd utána magasba emelt karokkal amíg el nem múlik. nekem ez mindig segít.
2010. máj. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!