Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megállapítani,...

Hogyan lehet megállapítani, hogy van-e vérrög a szervezetemben? 18/F

Figyelt kérdés
2évvel ezelőtt volt egy műtétem, a farpofám kezdeti részénél, végbéltájékon kellett felnyitni egy duzzanatot, amiből 4db(3kisebb és egy nagyobb) vérrögöt szedett ki a sebész. Állítólag ilyenkor az ember szervezete hajlamos további vérrögöket produkálni, emiatt érdeklődöm, hogy milyen lehetőségek vannak arra, hogy feltárják ezt, hogy van-e vérrög a szervezetemben.

2012. máj. 21. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Vmit szerintem nagyon félreértettél.

Nem hiszem, hogy a farpofáid közül vérrögöket kellett kiszedni. Mit kerestek volna ott?

Nem pylonidalis cisztád volt esetleg?


Amúgy nem nagyon lehet kideríteni, hogy van-e vhol.

2012. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy aranyeres műtét volt, az anusomnál kinőtt egy duzzanat, amivel a bőrgyógyász a sebészetre küldött, ott mondta az orvos, hogy azonnal meg kell műteni. Megmutatta a vérrögöket, amiket ez a duzzanat tartalmazott.
2012. máj. 21. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah, így már értem. Aranyérben lehet vérrög.

De akkor sem lehet kivizsgálni, hogy van-e benned vhol.

2012. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
D-dimer teszt kimutatja a fibrin degradációs terméket a vérben.
2012. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!