Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez kényszerbetegsé...

Szerintetek ez kényszerbetegség vagy valami más?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy kb 6 éves voltam amikor azt láttam hogy anyumnak apum kinyom egy pattanást és pár nap múlva a combom libabőrös lett én meg megnyomtam azt a kis libabőr göbét és azután már folyamatosan "nyomkodtam" "kapartam" a combjaim úgy 9 éves koromig majd akkor le akartam szokni róla és úgy döntöttem hogy a karommal fogom azt "csinálni" de az lett a vége hogy a mai napig nem tudtam leszokni se a combom se a karom bőrének tönkretevéséről.. meg azt vettem észre hogyha minden rendben teljesen az életemben akkor nem is csinálom és szépen elmúlik csak az a baj hogy ilyen ritkán van.. kihagytam még azt hogy miközben "kaparom" magam akkor mindig jön egy kis hang ami folyton azt mondja hogy ne csináld de nem birom abbahagyni csak ritkán mert amúgy lenyugtat, elszakít a valóságtól. Az segített mikor nagyon nagy betűkkel a kezemre, combomra írtam hogy ne csináld , de nem írhatom mindig oda..

Szerintetek mi lehet ez? És mit kellene vele csinálnom?

15l



2012. máj. 22. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus!
2012. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Pszichológus segítségére van szükséged!
2012. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!