Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eddig azt hittem hogy mivel...

Eddig azt hittem hogy mivel megvagyok fázva és gyorsan vettem a levegőt és azért magas a vcérnyomásom de nem mert most nem vagyok és még mindig magas. Akkor most hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés

szóval magas és ezértsoha nem birok ugy aludni ahogy akarok...néha fáj a mellkasom és a vesém.de ha fáj a szivem akkor ugy kell ülnöm hogy ne fájjon ...mert lehet ép a suliban fog el.lécci értelmes válaszokat..milyen bajom lehet??

12/LÁNY



2012. máj. 23. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem orvostól kérdezed???? Honnan tudhatnánk????
2012. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes kivizsgálás nélkül senki nem fogja tudni megmondani, orvos sem. Viszont ha nem akarsz nagyon súlyos dolgot, akkor mielőbb fordulj orvoshoz.
2012. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy könnyen lehet, hogy nem is magas a vérnyomásod (mértétek? nyugalmi állapotban és rendszeresen?), hanem más bajod van.
2012. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen 3.nak igen aludni nem birok 2 órát kell nyugottan feküdnöm hogy na elbirok aludni?!!
2012. máj. 23. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem iszol tul sok kolat, energiaitalt, kavet, teat stb? Lehet tulzott koffein beviteltol.
2012. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kolát nem epp sizok..energia italt egyszer ittam az is 1 korty...alkoholhát ébnte 1-3 pohár kávé esetleg kapuchinó asseindig hónapota1-2-szer ...kávét nem iszom.de anyámék cigiznek és a füst az árt?vagyis azt tudom hogy árt de ugy?
2012. máj. 23. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!