Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat a bordám, vagyis...

Miért fájhat a bordám, vagyis inkább alatta a hasam? Okozhatja hogy nem egyformán állnak a bordáim?

Figyelt kérdés

tehát arrag gondolok hogy a bal oldalamon a bordáim teljesen lentebb vannak lehet látni ha behúzom a hasam.

már emlékszem tavaly is így állt de nem okozott iylen problémákat, most olyan a bal oldalon mintha nyomjá vagy nem is tudom a hasamat a bordák alatt már ha hozzáérek is érzékeny és enyhe nyomásra fájdalmat érzek, de nem erősen.ugyanezen az oldalon a hátamon alul is érzem ezt. mi lehet ez? írtam már egy kérdést ezzek kapcsolatban http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2916.. de nem válaszolt senki, nagyon kérem segítsetek:(


2009. jún. 28. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2009. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy már írtam a június 23-án kiírt kérdésre, nézd ,meg. Mégegyszer jó bulást!!!
2009. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen segítenék neked, de mivel nem vagyok orvos, csak találgatni tudok. több minden is okozhatja ezt a fájdalmat, és lehet, hogy nincs is köze a bordáid állásához (senki nem szimmetrikus amúgy). lehet, hogy a májad fáj, és az sugárzik ki hátulra, pláne, ahogy írod, miszerint a bal oldaladon fáj. amúgy nekem akkor szokott fájni a legalsó bordaívem alatt, ha a vesém nem ok (sajnos hajlamos vagyok hólyaggyulladásra és néha a vesémbe is felsugárzik). ezekre tudok gondolni. azt kéne tenned, hogy a hipochonderkedés-nem bántásból írom ezt-és önmagad vizsgálgatása helyett fordulj a házidokidhoz és neki mondd el a panaszaidat. valószínűleg beutal egy ultrahang vizsgálatra vagy egy röntgenre, abból kiderül, mi a baj. ne aggódj, menj dokihoz és megnyugszol.
2009. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de ez nem működik olyan egyszerűen, nem vagyok hipochonder sosem voltam az, de ezt most észrevettem magamon egy hete kb. megfigyeltem hogy nincsenek a vizeléssel problémáim hogyha esetleg vesével lenne valami, emésztésem is normális. viszont érzem érzem ezt:( nem mehetek dokihoz mert 6.-tól megkezdődik a nyári gyakorlatom nem hagyhatom ki mert ha nincs meg nem mehetek következő osztályba de hogy így hogy fogom azt is csinálni fogalmam sincs, áhh nagyon rossz így, aggaszt hogy mi a fene lehet ez, elég ritkán piálok, gyógyszert nem szedek, jól nézek ki ha tényleg valami van a májammal vagy vesémmel :(((
2009. jún. 28. 22:36
 5/7 A kérdező kommentje:
olyan érdekes hoyg olyan mintha érzékeny lenne ott a bőr, ha csak épphogy hozzáérek akkor is érzem ezt a kellemetlen érzést
2009. jún. 28. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 6-án kezdődik a nyárigyak, már miért ne mehetnél el addig orvoshoz? holnap vagy kedden szépen elmész, elmondod neki, mi a baj, hol/mi/hogyan fáj, aztán megvizsgál. lehet, hogy ő rögtön meg tudja állapítani, mi a baj. ha meg nem, akkor ad egy beutalót UH-ra, ott kapsz egy időpontot amikor elvégzik a vizsgálatot. arra a pár órára meg el fognak engedi hidd el, ha egybeesik a gyakorlattal. orvoshoz mész, nem lógni..
2009. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj..mi a fontosabb ? Az egészséged vagy a gyakorlat? Ezt döntsd el... Ha az elsőt választod akkor nem kérdés hogy mész-e dokihoz. Ha meg a másodikat... akk magadra vess majd..
2009. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!