Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédülés? Mitől lehet?

Szédülés? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Áprilisban tüdőgyulladásom, aztán torokgyulladásom volt, 3 hetet voltam betegszabadságon. Amikor visszamentem dolgozni akkor éreztem először, hogy szédülök, azóta szinte midnen reggel, és néha napközben is. Mitől lehet?

Kérlek, ne azt mondjátok, hogy menjek kivizsgálásra, mert rettegek a vérvételtől, szóval úgysem megyek el. 3 hónap múlva megyek férjhez, akkor úgyis meg kell csináltassam a vérvizsgálatokat, addig biztos nem megyek el.

Szóval ha valakinek van tippje, hogy mitől lehet és mivel próbálkozhatnék, annak nagyon megköszönném.


2012. máj. 25. 21:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok terhes!
2012. máj. 25. 21:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Én reggelente attól szoktam szédülni hogyha hirtelen ülök vagy állok fel és lemegy a vércukrom :/ lehet neked is sokszor leesik...hogy mit lehet ellene tenni azt nem nagyon tudom.
2012. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de el kell menned vérvételre! Meg kéne nézetni, hogy nincs e streptococcus a véredben, ami felelős lehet a reumás lázért, ami pedig ráhúzódhat a szívedre. Ha a emiatt a vérkeringésed kicsit megcsoffad, attól szédülhetsz (vérnyomásingadozás). Szerintem ne kockáztass. Nem éri meg, én tudom. Vérvételkor oda se nézz, csak gondolj valami szépre. Bár nálam az jön be, hogy odanézek, mert ha nézem, akkor nem agyalok rajta. Csak bámulom, mintha nem is velem történne :) Sok boldogságot!!
2012. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a tüdőgyuszi miatt gondolom így...
2012. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!